Förbundsstyrelsen 2019

Ordförande: Edwin Fondén, edwin.transammans@gmail.com

Vice ordförande: Annelie Salminen, annelie.transammans@gmail.com

Kassör: Samuel Berggren, samuel.transammans@gmail.com

Sekreterare: Linda Lindholm, linda.transammans@gmail.com

Ledamot: Johan Palme, johan.transammans@gmail.com

Ledamot: Emma Westberg, emma.transammans@gmail.com

Ledamot: Therese Fredros, therese.transammans@gmail.com


Vill du komma i kontakt med Transammans, kontakta oss i första hand via adminteamet som kan svara snabbt, på mail hej.transammans@gmail.com eller genom vårt kontaktformulär,