Transammans styrelse

Förbundsordförande

Ann-Christine Ruuth annchristine@transammans.se

Vice förbundsordförande

Stina Thorée stina@transammans.se

Förbundskassör

Kristian Ek kristian@transammans.se

Ledamöter

Jens Nobelius jens@transammans.se

Marina Stuberg marina@transammans.se

Carl Fredrik Wallin carlfredrik@transammans.se

Gabrielle de Bourg gabrielle@transammans.se

Martin Nihlgård martin@transammans.se

Ersättare

Emil Lifvergren emil@transammans.se



Vill du komma i kontakt med Transammans, kontakta oss gärna på info@transammans.se eller via vår verksamhetsutvecklare tom@transammans.se


Valberedning 2021

Rebecka Winter (sammankallande)

Ulrika Westerlund

Reb Kerstinsdotter

Du når valberedningen på valberedning@transammans.se