Förbundsstyrelsen 2020

Vill du komma i kontakt med Transammans, kontakta oss i första hand via adminteamet som kan svara snabbt, på mail hej.transammans@gmail.com eller genom vårt kontaktformulär,


Förbundsordförande: Edwin Fondén, edwin.transammans@gmail.com

Vice förbundsordförande: Therese Fredros, therese.transammans@gmail.com

Förbundskassör: Annelie Salminen, annelie.transammans@gmail.com

Förbundssekreterare: Liv Emanuelle Söderberg, livemanuelle.transammans@gmail.com

Ledamot: Theo Lindberg, theo.transammans@gmail.com

Ledamot: Eva Dahlberg, eva.transammans@gmail.com

Ledamot: Ami Jonasson, ami.transammans@gmail.com

Ledamot: Catherine Cardenas, catherine.transammans@gmail.com

Ledamot: Orm Ruotimaa, orm.transammans@gmail.com

Ersättare: Arja Kässi, arja.transammans@gmail.com

Ersättare: Christopher Tran, christopher.transammans@gmail.com

Ersättare: Tony Spinord Westerberg, tony.transammans@gmail.com


Valberedning 2020

Alexis Quiroz, sammankallande, alexis.transammans@gmail.com

Carin Lidman

Kai Bergendal